Frankrijk, ovaal portret miniatuur voorstellende jonge dame, Empire,
Frankrijk, ovaal portret miniatuur voorstellende jonge dame, Empire, Gesigneerd 'Jacques'. In esdoorn houten lijst met verguld bronzen rand. h. 10 cm, b. 8,5 cm, lijst h. 21,5 cm, b. 18 cm [1]
- The cost is converted to USD at the rate of 1 EUR = 1.03585 USD on 2022-11-15.
Lot number