Frankrijk, ovaal portret miniatuur voorstellende jonge dame, Empire,

Frankrijk, ovaal portret miniatuur voorstellende jonge dame, Empire, Gesigneerd 'Jacques'. In esdoorn houten lijst met verguld bronzen rand. h. 10 cm, b. 8,5 cm, lijst h. 21,5 cm, b. 18 cm [1]